Для будь-якого вчителя PowerPoint є надійним помічником при створенні навчальних матеріалів. Презентації дозволяють зробити розповідь вчителя наочніше, а самі уроки - цікавіше. Причина популярності презентацій полягає в простоті їх створення і широкому функціональному наборі PowerPoint.

В рамках роботи творчої групи ми досить багато приділяли уваги засобу для створення комп'ютерних презентацій MS PowerPoint. Навчання не пройшли дарма: презентації набули більш привабливого вигляду: витримується правильність оформлення титульних сторінок, підбір дизайну, стилю слайдів, гармонійно виглядає поєднання зображень та текстових полів, доречними є вбудовування об'єктів SmartArt, WordArt, "хмар тегів", кросвордів, ребусів тощо.

Але можливості цього програмного засобу набагато ширші.

Пропоную вам добірку досить цікавих прикладів для застосування нових інструментів в роботі з презентаціями MS PowerPoint.

10.09.14

Анімація в презентаціях. Ефект рукописного введення літер.

При створенні електронного освітнього ресурсу в PowerPoint важливе значення має оформлення титульного та завершального слайда. Щоб зробити ці слайди більш ефектними, можна використовувати незвичайні анімації.

Познайомимося з одним з варіантів створення оригінального титульного слайда на прикладі публікації "Математика". Застосуємо ефект рукописного введення тексту з використанням пензля чи олівця.Створюємо титульний слайд, як запропоновано в прикладі. Вводимо напис (назва роботи - «Математика») і додаємо зображення пензлика.


До цих об'єктів застосовуємо анімаційні ефекти PowerPoint:

До напису - "Выцветание".

До кисті - "Пользовательский путь".

2013-08-30_130414

2013-08-30_130429


Налаштування анімаційного ефекту «Пользовательский путь». На вкладці Время вказуємо тривалість анімації, на вкладці Эффект - без плавного початку і завершення.

2013-08-30_130239

ТЕКСТ

Налаштування анімаційного ефекту «Выцветание». Він починається з попереднім і триває 1 секунду. На вкладці Эффект вибираємо Анимацию текста «по буквам» і вказуємо затримку між літерами 37%.

2013-08-30_130117
Приклад "Математика"

Джерело: http://www.ispring.ru/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...